Rewolucja w świecie promocji konsumenckich

Ten rok obfituje w ekscytujące wydarzenia sportowe, które dla każdego marketera są unikalną szansą na promocję brandu i rozwój biznesu

2024 – rokiem sportu

Przyspiesz wzrost sprzedaży

Rok 2024 to przełomowy rok, w którym wydarzenia sportowe stają się kluczowym czynnikiem wspierającym sprzedaż i zaangażowanie klientów. RIX Rewards ze swoją ofertą idealnie wpisuje się w ten obszar, wykorzystując popularność sportu i emocje, które wywołuje, do tworzenia unikalnych kampanii promocyjnych. Wydarzenia sportowe to nie tylko sportowe współzawodnictwo, to również narzędzia do tworzenia silnej więzi emocjonalnej, budowania społeczności i skutecznej budowy marki. RIX Rewards pomaga zdobyć serca fanów różnych dyscyplin sportu na całym świecie, wykorzystując ich pasję do budowy silniejszych relacji z marką, wzrostu zaangażowania, lojalności i sprzedaży.

Rafal Naploszek

rafal.naploszek@rix-group.com
+48 789200100

Twoja kolejna promocja

Grywalizacja | Koło fortuny

Witamy w „Kole fortuny”, grze, w której każdy zakup daje szansą na dużą wygraną! Naszym celem jest dodanie do zakupów elementu zaskoczenia i radości.

Czas trwania promocji: 14 czerwca – 14 lipca 2024 r

Mechanika: Każdy Klient, który dokona zakupu powyżej określonej kwoty może zakręcić cyfrowym kołem i wygrać atrakcyjną nagrodę.

Nagrody: Nagrody mogą obejmować kupony rabatowe, ekskluzywne oferty promocyjne, karty podarunkowe, a jako nagrody główne np. weekendowe wyjazdy albo bilet lotniczy.

1. Dokonaj zakupu

Dokonaj kwalifikującego do promocji zakupu w sklepie lub w Internecie. Po dokonaniu zakupu otrzymasz kod promocyjny.

2. Wprowadź kod promocyjny

Wpisz otrzymany kod promocyjny na dedykowanej  stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Wpisanie kodu umożliwia dostęp do „Koła fortuny”.

3. Wprowadź szczegóły

Podaj swoje dane osobowe. Jest to konieczne, aby zapewnić możliwość dostarczenia nagród.

4. Zakręć kołem

Spróbuj szczęścia kręcąc kołem fortuny i zobacz, jaką nagrodę wygrasz!

Długotrwałe korzyści

Więcej niż zniżki i cashbacki

Ambicją RIX Rewards jest zrewolucjonizowanie rynku promocji konsumenckich i oferowanych nagród. Zachęcamy naszych Klientów do odejścia od krótkotrwałych zachęt w postaci zniżek i cashbacków na rzecz nagród tworzących długotrwałą więź. Koncentrujemy się na dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń, które głęboko angażują Klientów, budują lojalność i kształtują wizerunek marki. Wierzymy w nagrody, które nie tylko zachęcają do natychmiastowych zakupów, ale także budują narrację wokół marki. Dzięki naszym innowacyjnym strategiom zapewniamy, że nasze nagrody są niezapomnianym przeżyciem, które przekształcają Klientów w ambasadorów marki.

Grywalizacja

Promocja przez zabawę

Grywalizacja to coś więcej niż tylko zabawa. To potężne narzędzie do angażowania klientów. Zwiększ swoją sprzedaż, przekształcając swoje promocje w ekscytujące gry i wyzwania.

Darmowe bilety lotnicze

Nasza specjalność

Darmowe bilety lotnicze jako nagrody w różnego rodzaju promocjach konsumenckich to najpotężniejsze narzędzie zwiększające sprzedaż, budujące lojalność I wizerunek marki.

Portal turystyczny

Unikalne wycieczki i podróże

Nasz portal turystyczny to przepustka to niesamowitych przygód. Dzięki szerokiej gamie opcji wyjazdów i eventów Twoi Klienci mogą wyruszyć w podróż swoich marzeń.

Sukcesy naszych Klientów

Sprawdź jak pomogliśmy im je osiągnąć

Sukcesy naszych Klientów, dzięki promocjom, które dla nich zorganizowaliśmy mówią same za siebie. Każda uruchomiona przez nas akcja promocyjna jest wizytówką naszego innowacyjnego podejścia i głębokiego zrozumienia dynamiki rynku. Od zwiększania lojalności wobec marki po zwiększanie sprzedaży — nasze rozwiązania niezmiennie zapewniają znakomite wyniki. Te historie podkreślają naszą zdolność rozumienia różnorodnych potrzeb konsumentów i tworzenia najbardziej efektywnych kampanii. Zapoznając się z naszą listę referencji, dowiesz się więcej o naszym podejściu w budowie różnorodnych strategii zwiększających satysfakcję Klientów i sprzedaż.

Rafal Napolszek

rafal.naploszek@rix-group.com
+48 789200100